Wakacje !

poniedziałek, 29 czerwiec, 2020

Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom życzymy wspaniałych, wesołych wakacji. Niech ten letni czas będzie pełen niezapomnianych wrażeń, bajkowych przygód i samych słonecznych dni.

Życzy Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Tęczowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 24

Dziękujemy!

poniedziałek, 29 czerwiec, 2020

Serdecznie dziękujemy za współpracę, pomoc i zaangażowanie na rzecz przedszkola oraz wkład pracy włożony w edukację zdalną Waszych dzieci.

Nasze przedszkole na Facebooku

czwartek, 25 czerwiec, 2020

Nasze przedszkole uruchomiło swój profil na Facebooku.

Życzenia Dzień Dziecka

niedziela, 31 maj, 2020

"W każdym  dziecku jest kopalnia diamentów należy je tylko odszukać i starannie oszlifować "

Drogie dzieci! Z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej. Nie dorastajcie za szybko, cieszcie się każdym dniem, dopóki beztroska jest Waszym przywilejem.

Wasi nauczyciele :)

Procedury bezpieczeństwa

niedziela, 24 maj, 2020

Procedura bezpieczeństwa w związku z uruchomieniem przez samorząd działalności opiekuńczo – wychowawczej placówek przedszkolnych dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID19 wśród dzieci , rodziców i pracowników Tęczowego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 24 w Tarnowskich Górach w trakcie świadczonej przez przedszkole opieki