Bal karnawałowy 2019

sobota, 16 luty, 2019

8 lutego odbył się w naszym przedszkolu "Bajkowy bal karnawałowy”.

 

 Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były z a bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, delikatne motyki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.
Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Dj-a Wodzireja który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.
Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach. Podczas odpoczynku przedszkolaki mogły udać się słodki poczęstunek by po chwili dalej bawić sie bez końca w swoich salach.
Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Zdjęcia w dziale Galeria!