Tygryski i Leśne Skrzaty w Operze

sobota, 16 luty, 2019

30 stycznia grupa Tygrysków i Leśnych Skrzatów udała się do Opery Śląskiej w Bytomiu na spektakl teatralny pt.; "Pszczółka Maja" w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia.

Przedszkolaki zapoznały się z ciekawą historią bohaterki, która poznała świat i uczyła się w nim żyć. Obejrzana sztuka uwrażliwiła dzieci na piękno przyrody, wzmocniła świadomość ekologiczną i nauczyła szacunku dla każdego, nawet najmniejszego stworzenia. Mali odbiorcy sztuki zafascynowali się główną postacią Mają, która to swą postawą dała doskonały wzór postępowania w życiu codziennym. Pszczółka Maja jest wzorem do naśladowania, ponieważ takie wartości jak dobroć, szacunek do innych, bezinteresowna pomoc, szlachetność, miłość do ludzi, wrażliwość na krzywdę drugiego człowieka jest bardzo potrzebna w dzisiejszym świecie.

Zdjęcia w dziale Galeria!