Leśne Skrzaty wystawiają Jasełka w Miedarach

sobota, 16 luty, 2019

6 lutego grupa Leśne Skrzaty pojechała do Domu Opieki Społecznej w Miedarach, w którym dzieci wystąpiły z Jasełkami dla pensjonariuszy ośrodka.

Dzieci wraz z opiekunami zostali pięknie powitani. W podziękowaniu za występ dostaliśmy serduszka oraz kwiaty wykonane na drutach przez pacjentów ośrodka. Wspólnie z opiekunami i pensjonariuszami DOS stanęliśmy do zdjęcia grupowego, a na koniec zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek.

W przedszkolu została przeprowadzona akcja zbierania artykułów papierniczych dla pensjonariuszy ośrodka, za zebrane dary bardzo dziękujemy.
Opiekunowie oraz pensjonariusze Domu Opieki Społecznej w Miedarach oraz nauczyciele Tęczowego Przedszkola nr 24 Mateusz Jasiok Kinga Pliczko.