Zakończenie roku u Bąbelków

czwartek, 25 lipiec, 2019

19 czerwca dzieci z grupy " Babelki" pożegnały nasze przedszkole.


Uroczystość rozpoczęła się od programu artystycznego gdzie min dzieci recytowały wiersze , śpiewały i tańczyły.
Następnie odbyło się uroczyste wręczenie wszystkim przedszkolakom pamiątkowych dyplomów i książeczek. Po uroczystości w przedszkolu udaliśmy się wraz z rodzicami do ogrodu przedszkolnego, gdzie odbył się piknik rodzinny.
Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji min malowanie twarzy, tańce, zabawy z rodzicami, puszczanie baniek oraz małe "co nieco" - kiełbaska z grilla, popcorn, mnóstwo słodyczy i kolorowych owoców.

Wszystkim rodzicom z grupy "Bąbelki" składamy gorące podziękowania za trzyletnią współpracę i ogromne zaangażowanie w życie naszego przedszkola a wszystkim dzieciom życzymy samych sukcesów na kolejnym etapie edukacji.