Przesiewowe badania logopedyczne

Thursday, 01 October, 2020

Zakończyły się przesiewowe badania logopedyczne.

Każdy z rodziców otrzymał informację o wyniku przesiewowego badania mowy. Dzieci zakwalifikowane do terapii otrzymały również "zgodę na terapię" - proszę przeczytać, wypisać i jak najszybciej zwrócić do wychowawcy grupy.

Dzieci, które zostały zakwalifikowane do terapii przynoszą zeszyty (A5 60 kartek) - kontynuujemy również pracę w zeszytach z ubiegłego roku. Do zeszytów wklejane będą ćwiczenia, które dzieci utrwalają codziennie w domu. Do przedszkola przynosimy zeszyt w dniu terapii (został podany na "zgodzie na terapię").

Wszelkie pytania proszę kierować na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub napisać w zeszycie.

 

Logopeda

Agnieszka Jarząbek