Informacje dla rodziców nowoprzyjętych dzieci

Monday, 23 August, 2021

UWAGA! RODZICE NOWOPRZYJĘTYCH PRZEDSZKOLAKÓW
Ważne informacje dla rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

TRZYLATEK IDZIE DO PRZEDSZKOLA
– Informacje dla rodziców!
Rodziców przyszłych 3 latków prosimy o przygotowanie wyprawki do przedszkola, dnia 1 września przynosimy:
• Podpisany płócienny worek z ubraniem zmiennym (skarpetki, 2 pary majtek, spodnie/getry, bluzeczka);
✓ Do przedszkola wybieramy wygodne ubranie, dość luźne np. dres/getry, bluzeczki bez guzików, spodnie bez zamków (w celu szybkiego zdjęcia w toalecie)
✓ Prosimy o kapcie przedszkolne na rzepy, wygodne i dobrze trzymające stopę - podpisane w środku (np. inicjałami dziecka)
Prosimy na bieżąco śledzić informacje na stronie internetowej przedszkola. Wszelkie szczegółowe informacje zostaną bezpośrednio przekazane przez wychowawców grup drogą elektroniczną (w związku z obecną sytuacją nie odbędą się zebrania z rodzicami w tradycyjnej formie).