Organizacja roku szkolnego 2021/2022

Thursday, 26 August, 2021

W roku szkolnym 2021/2022 obowiązuje dotychczasowy system przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola.

Na teren szatni mogą wejść tylko rodzice dzieci 3-letnich w maseczkach i z zachowaniem dystansu społecznego przy limicie 2 rodziców w szatni.
Wszystkie dzieci przyprowadzamy do przedszkola w godzinach 5:30-8:00.
By uniknąć czekania w kolejce do wejścia prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dziecka do przedszkola.
Dzieci zapisane na 2 posiłki (śniadanie i obiad) odbieramy z przedszkola w godzinach 13:00-13:30, dzieci zapisane na 3 posiłki (śniadanie, obiad, podwieczorek) nie wcześniej niż o godzinie 14:10.
Prosimy, aby spóźnienia spowodowane ważnymi powodami zostały zgłoszone telefonicznie do wychowawcy grupy. W sytuacji konieczności wcześniejszego odebrania dziecka z przedszkola również prosimy o wcześniejszą informację.
Dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek i niepotrzebnych przedmiotów. Na terenie przedszkola obowiązuje zakaz pozostawiania rowerków, hulajnóg, wózków itp.

Organizacja rozmieszczenia grup w przedszkolu od 1 września 2021r.
Informujemy, że od 1 września 2021r. rozmieszczenie grup w przedszkolu wygląda następująco:
STRONA „A”
- 3-latki „LISKI” – wychowawcy: mgr Joanna Szczecina, mgr Lucyna Cichos;
- 4-latki „GWIAZDKI” – wychowawcy: mgr Paulina Opuchlik, mgr Iwona Piotrowska;
- 5-6-latki „DELFINKI” – wychowawcy: lic. Monika Bazan, mgr Agata Siwy;
- grupa integracyjna „DZIELNE ZUCHY” – wychowawcy: mgr Mateusz Jasiok, mgr Kinga Pliczko;

STRONA „B”
- 3-latki „PROMYCZKI” – wychowawcy: mgr Agnieszka Lebek, mgr Barbara Gregorczyk;
- 5-latki „KOLOROWE NUTKI” – wychowawcy: mgr Anna Skrzydlewska, mgr Ewelina Piątkowic;
- 6- latki „SMERFY” – wychowawcy: mgr Marta Mośny, mgr Wiktoria Wojewodzic;
- grupa integracyjna „MYSZKI” – wychowawcy: mgr Agnieszka Rekus, mgr Magda Tobór;