Drogi Rodzicu!

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę.

Zdajemy sobie sprawę, że warunkiem prawidłowej i pełnej realizacji celów, zadań i funkcji przedszkola jest współpraca z rodziną, Wami- rodzicami, jako podstawowym środowiskiem wychowawczym dziecka. Dopiero zgodne współdziałanie może zapewnić właściwe warunki prawidłowego wychowania i pobudzania rozwoju dziecka.

Wiemy, iż stroną, która ma obowiązek inicjowania i rozwijania tych kontaktów powinno być - z racji swego powołania i kompetencji osób w nim pracujących – przedszkole. Współpraca z Wami, rodzicami stwarza szansę wspólnego pokonywania powstałych trudności. Współdziałanie nauczycieli i rodziców to możliwość lepszego poznania się, działania w miłej i serdecznej atmosferze.

Dlatego też postanowiłyśmy stworzyć kącik specjalnie dla Was, w którym umieszczać będziemy ciekawe artykuły, będziemy się dzielić nowinkami z zakresu pracy z dzieckiem jak również wychowania dziecka. W kąciku logopedycznym dowiecie się jak pracować z dzieckiem, by jak najlepiej rozwijać jego mowę już od jego urodzenia.