Przekaż nam swój 1%

Nasze przedszkole przystąpiło do akcji 1% dla mojego przedszkola.

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo!

Pamiętaj o wpisaniu numeru i nazwy przedszkola.

Przekaż 1% NA PRZEDSZKOLE SWOJEGO DZIECKA!

Wystarczy w deklaracji PIT wpisać nazwę organizacji, podać jej numer KRS i podać 1% podatku. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania.

Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

Przekaż 1% podatku Fundacji „Powiatowe Dzieci” a zyska Twoje Dziecko
Wpisz NR KRS 0000133718 a w celu szczegółowym: Tęczowe Przedszkole nr 24 w Tarnowskich Górach

Zebrane środki pozwolą na modernizację bazy przedszkola.

Dziękujemy fundacji Andrzeja Piecucha Powiatowe Dzieci za współpracę. Dzięki temu w poprzednich latach przekazane z 1% środki pozwoliły nam na zakup nowych szafek do szatni oraz stolików i krzesełek do kolejnej sali.

• 18 Wrz

17-18 września odwiedziło nas Planetarium Ślaskie w ruchu.

• 18 Wrz

Sówki wysłały pocztówki z pozdrowieniami z Tarnowskich Gór do 22 innych przedszkolnych grup o tej samej w nazwie w całej Polsce. >>>

• 18 Wrz

Grupa Bąbelki już po raz czwarty będzie realizowała ogólnopolski projekt rozwijający czytelnictwo pt. "Mały miś w świecie wielkiej literatury". >>>