Konkurs na Najpiękniejszego Anioła Bożonarodzeniowego

niedziela, 16 grudzień, 2018

13 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie 2 edycji konkursu plastycznego na "Najpiękniejszego Anioła bożonarodzeniowego".

 

Na naszej anielskiej galerii zjawiło się 48 aniołów wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Najtrudniejszy okazał się wybór 10 finalistów, ponieważ każdy aniołek miał w sobie coś co go wyróżniało. Jednego finalistę wybrał nasz ksiądz Piotr, drugiego dyrekcja. Pozostałych osiem aniołów wybrały dzieci wraz z paniami z każdej grupy po jednym. W stajence w naszym kościele parafialnym zamieszkają 3 aniołki. Uzyskały one największą ilość głosów w losowaniu, które odbyło sie podczas spotkań świątecznych w przedszkolu. Wykonali je: Kinga z Kropelek, Olga z Sówek i Filip z Tygrysków. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. 

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom i ich dzieciom za zaangażowanie i udział w konkursie.

Zdjęcia w dziale Galeria!