REWALIDACJA i Wczesne Wspomaganie Rozwoju

Tutaj propozycje dla dzieci, które uczestniczą w zajęciach rewalidacyjnych na terenie naszego przedszkola, które prowadzi p. Magda Tobór i p. Karolina Chryst-Majewska.

Mali artyści

Propozycje ciekawych prac plastycznych. Więcej możecie znaleźć w Galerii.

Witamy wiosnę

Nadeszła długo oczekiwana wiosna. Niestety nie mozemy przywitać jej wspólnie. Mamy dla Was kilka propozycji jak możecie zrobić to razem w Waszych domach.

Wirusom się nie damy

Drodzy Rodzice! Dziś chciałybyśmy zaproponować Wam różne materiały i aktywności, które mogą Wam pomóc w zachęcaniu Waszych pociech do częstego i dokładnego mycia rąk. Wszyscy dobrze wiemy, jak ważne jest teraz dbanie o higienę, ale dzieci często o tym zapominają lub myją ręce byle jak. Na pewno często teraz o tym rozmawiacie, więc mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas bajki, zabawy czy piosenki mogą się Wam przydać.

Uczymy się poprzez zabawę

Przedszkolaki w naturalny sposób poznają świat poprzez zabawę. Oto kilka propozycji:

Nasza biblioteka

Przypomnijmy sobie przygody naszych ulubionych książkowych bohaterów oraz poznajmy nowych. Tutaj kilka podpowiedzi:

JĘZYK ANGIELSKI

Nie zapominajcie o nauce języka angielskiego. Pani Iwona przypomina znane wam słówka i piosenki. Nauczcie się również kilku nowych.

RYTMIKA

Śpiewamy, tańczymy, poznajemy instrumenty, słuchamy muzyki - rytmikę prowadzi pani Agnieszka

Liczymy

Liczymy na to, że nie zapominacie o matematyce.

Ruszamy się

Pomimo wszystko zachęcamy do ruchu.

Jak nauczyć dziecko czytać

Coś dla starszaków i ich rodziców. Przygotowujemy się do nauki czytania.